Turnaj PrimeGrid 2024 - červen - čtvrté kolo

Po dvouměsíční přestávce bude turnaj na projektu Prime Grid pokračovat čtvrtým kolem. Poprvé v tomto ročníku bude možné zapojit kromě CPU i grafické karty. Soutěžním podprojektem byl vyhlášený Generalized Fermat Prime Search = GFN-19. Termín startu je ve středu 12.6. v 21:00h a končit budeme 19.6., opět v 21:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

Zatím jsme v letošním ročníku získali dvě druhá a jedno třetí místo. Ve čtvrtém kole máme možnost na tyto dosavadní úspěchy navázat.

Kategorie novinky:Koláče pro Jirku Eislera 2024

Dne 19. 5. ve 23h našeho času odstartuje pátý ročník sedmidenního týmového turnaje, tentokrát na projektu Asteroids@home. Konec bude 26.5., opět ve 23h.
Pro ty, kteří Jirku Eislera nepoznali (ale nejen pro ně), máme na webu o něm  článek. Je malým ohlédnutím za jeho osmiletým působením v CNT, ale obsahuje i mnoho doplňujicích informací z jeho života.
Turnaj bude mít na našich stránkách i samostatnou statistiku s pořadím jednotlivých soutěžících.

Sám Jirka Eisler se jej zúčastnit již nemůže, ale týmový počítač sestavený na jeho počest a týmový HW, jehož provoz sponzorují členové jeho rodiny, v turnaji budou s námi. Uvidíme, kolika členům se tento rok podaří jej překonat.

Kategorie novinky:Volání o pomoc - BOINC Pentathlon 2024

V první ukončené soutěžní disciplíně se podařilo našemu týmu obsadit skvělé páté místo.

Bohužel na ostatních projektech se nám zatím moc nedaří a potřebovali bychom podporu výkonu většího počtu našich členů. Obzvláště v disciplíně Marathon, která probíhá celou soutěž (od 5.5. až do 19.5.). Pomoct můžete tedy již nyní a to zapojením svých CPU do projektu PrimeGrid a jeho podprojektu Cullen Prime Search LLR (CUL). Podrobnosti jak si nastavit výpočty efektivně pro počítání pouze jedné, nebo dvou jednotek na všech CPU jádrech vašeho počítače naleznete zde==>>>
Vámi poskytnutý výkon bude důležitý, i kdybyste toto nastavení neprovedli, hlavní je se do něj zapojit. Každý kousek výkonu může být tím v závěru rozhodujícím.

Pomozme společně CNT k dosažení co nejlepší příčky v disciplíně Marathom a tedy i k celkovému lepšímu umístění v soutěži, než je aktuální osmé místo.

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2024 - START

Turnaj odstartuje zítra ráno ve 2:00h našeho času. Již jsou známy první dva soutěžní projekty, do kterých se lze zapojit hned při startu, respektive klidně již večer, než půjdete spát.
Seznam projektů, termíny jednotlivých soutěžních disciplín, doporučenou týmovou strategii i diskusní vlákno během turnaje najdete na našem fóru zde =>>
Veškeré informace o soutěži, o našem dřívějším působení v ní a disciplínách, naleznete v tomto článku =>> 

Užijte si všichni tento každoroční soutěžní svátek v BOINC komunitě!

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2024

Po roce tu máme opět svátek všech počtářů, kteří milují adrenalin a rádi si pořádně v našich distribuovaných výpočtech zasoutěží. Veškeré informace o soutěži, o našem dřívějším působení v ní, o soutěžních projektech a termínech, kdy se na nich bude soutěžit, naleznete v tomto článku =>> 
Turnaj začíná jako každý rok dne 5. 5. První soutěžní projekt (pro disciplínu Marathon) byl dnes brzy ráno vyhlášen, a je jím projekt PrimeGrid. Respektive pouze jeho podprojekCullen Prime Search LLR (CUL). Kdo chce a umí, může již začít předpočítávat. Kdo neví jak, rádi poradíme na týmovém fóru zde ==>>>
Jinak se do něj můžete vrnout hned od 5.5. od 02:00:00 našeho času. Klidně jej můžete pustit již v sobotu po poledni, jelikož zpracování jednotek trvá několik hodin, než se vám odešlou výsledky.

Přeji vám mnoho napětí v soutěžních disciplínách a týmu aby navázal na úspěchy z minulých ročníků.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2024 - duben - třetí kolo

Třetí kolo turnaje na projektu Prime Grid bude opět probíhat pouze na CPU. Tentokrát na podprojektu The Riesel Problem (LLR) (TRP). Termín startu je v neděli 14.4. ve 14:14h a končit budeme 21.4., opět ve 14:14h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

Zatím jsem v letošním ročníku získali jedno druhé a jedno třetí místo. Ve třetím kole máme možnost na tyto dosavadní úspěchy navázat.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2024 - březen - druhé kolo

První kolo ročníku 2024 jsme odstartovali krásným třetím místem a nyní po dvouměsíční pauze na něj máme šanci navázat.

Druhé kolo bude opět probíhat pouze na CPU, tentokrát na podprojektu Extended Sierpinski Problem (LLR) (ESP). Termín startu je ve středu 20.3. velice brzy ráno  ve 4:14h a končit se bude 25.3., opět ve 4:14h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2024 - leden - první kolo

Našemu týmu se podařilo soutěžní ročník 2023 úspěšně zvládnout na skvělém třetím místě a ještě v posledním kole jsme měli šanci dokonce na místo druhé.

První kolo ročníku 2024 začíná na podprojektu Proth Prime Search Extended LLR (PPSE) a bude probíhat pouze tři soutěžní dny.
Zápolení bude probíhat jen na CPU. Termín startu je v úterý 23.1. ráno ve 2:00h a končit se bude 26.1., opět ve 2:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

Pevně věřím, že se do soutěže opět vrhneme v maximální síle s udržíme prapor CNT po celý rok na čelních pozicích, jako v předešlých letech.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - prosinec - deváté kolo

Rád bych vás touto cestou pozval na závěrečné kolo letošního ročníku, které je vyhlášeno na 10 soutěžních dní.
Zápolení bude probíhat na CPU i GPU a to na celkem třech podprojektech GFN18, GFN19 a GFN20.

Termín startu je v neděli 10.12. ve 20:00h, končit se bude 20.12., opět ve 20:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

V minulém kole jsme obsadili skvělou druhou příčku, díky čemuž máme stále šanci být v celkovém součtu bodů v ročníku 2023 druzí!!!

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - říjen - osmé kolo

Pořadatelé pro nás připravili souěžní kolo na celkem 5 soutěžních dní, do kterého můžeme zapojit pouze své CPU.

Soupeřit budeme na podprojektu Extended Sierpinski Problem LLR (ESP).

Termín startu je v úterý 31.10. ve 14:00h, končit se bude 5.11., opět ve 14:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

V minulém kole jsme obsadili skvělou druhou příčku, díky čemuž jsme udrželi průběžnou třetí pozici. Pro udržení medailového umístění musíme i tentokrát zabrat a být konkurenceschopní. Ve hře je opět velká porce bodů.

Kategorie novinky:


Stránky

Nahoru