Turnaj PrimeGrid 2023 - září - sedmé kolo

Zatím ještě neudeřily mrazy, tak naše počítače pořadatelé turnaje rozehřejí jen částečně. Připravili nám turnaj na celkem 10 soutěžních dní, do kterého ale můžeme zapojit pouze své CPU.

Soupeřit budeme na podprojektu Seventeen or Bust (LLR) (SOB-LLR).

Termín startu je ve středu 13.9. ve 13:00h, končit se bude 23.9., opět ve 13:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

V minulém kole jsme obsadili čtvrtou příčku, díky čemuž jsme udrželi průběžnou třetí pozici. Pro udržení medailového umístění musíme tentokrát zabrat a být konkurenceschopnější. Ve hře je vzhledem k délce turnaje velká porce bodů.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - srpen - šesté kolo

Pro končící léto nám pořadatelé připravili krátké třídenní soutěžní kolo, do kterého můžete zapojit své grafické karty, ale i CPU.

Soupeřit budeme na podprojektu Arithmetic Progression of Primes 27 (AP27).

Termín startu je v úterý brzy ráno 15.8. ve 4:00h, končit se bude 18.8. opět ve 4:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

V minulém kole jsme obsadili až šestou příčku, díky čemuž jsme v průbězném pořadí klesli na místo třetí. Pro udržení medailového umístění musíme tentokrát zabrat a být konkurenceschopnější. Aktuální vlna veder v naší kotlině a období dovolených nám k tomu ale bohužel pravděpodobně moc přát nebude.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - červenec - páté kolo

V horkém letním červenci pro nás pořadatelé připravili týdenní páté kolo, ve kterém se zapotí pouze naše grafické karty, jelikož zapojení CPU zvolený podprojekt neumožňuje.

Soupeřit budeme na podprojektu Cullen/Woodall Sieve (CW-Sieve).

Termín startu je v sobotu 8.7. ve 23:00h, končit bude 15.7. opět ve 23:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>

V minulím kole jsme obsadili sice třetí příčku, ale prozatím jsme si i tak po čtyřech kolech udželi průběžnou druhou pozici v tomto ročníku. Zda přidáme další skvělý výsledek je na nás, respektive na počtu námi zapojených grafických karet do soutěže.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - červen - čtvrté kolo

Čtvrté kolo turnaje je vyhlášené na 5 dní. Soupeřit budeme na podprojektu 321 Prime Search LLR (321-LLR). Aplikace je dostupná pouze pro CPU.

Termín startu tohoto soutěžního kola je v pondělí 19.6. ve 22:00h, končit bude 24.6. opět ve 22:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>
Pro větší nadšence do turnaje doporučuji jako vždy téma o testování nejlepšího nastavení aktuální soutěžní aplikace  ==>>

V minulím kole jsme obsadili skvělou druhou příčku a posunuli náš tým na druhou pozici i v celkovém pořadí ročníku 2023. Sice již máme venku relativně teplo, ale zkuste zapojit na těch pět dní co půjde, pro dobrý týmový výsledek.

Kategorie novinky:Koláče pro Jirku Eislera 2023

Dne 19. 5. ve 23h našeho času odstartuje pátý ročník sedmidenního týmového turnaje, tentokrát na projektu Asteroids@home. Konec bude 26.5., opět ve 23h.
Pro ty, kteří Jirku Eislera nepoznali (ale nejen pro ně), máme na webu o něm  článek. Je malým ohlédnutím za jeho osmiletým působením v CNT, ale obsahuje i mnoho doplňujicích informací z jeho života.
Turnaj bude mít na našich stránkách i samostatnou statistiku s pořadím jednotlivých soutěžících.

Sám Jirka Eisler se jej zúčastnit již nemůže, ale týmový počítač sestavený na jeho počest a týmový HW, jehož provoz sponzorují členové jeho rodiny, v turnaji budou s námi. Uvidíme, kolika členům se tento rok podaří jej překonat.

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2023 - SPRINT + Cross Country

Dnešním dnem odstartovala soutěžní disciplína SPRINT na projektu NumberFields@home. Pokud nám chcete pomoct získat dobrou pozici, zapojte do něj až do pondělního večera (16.5.) své CPU.

Zároveň od zítřejšího dne (2h ráno) startuje v disciplíně Cross Country zápolení na grafických kartách v projektu Einstein@home. Můžete je zapojit hned, jelikož validace má zpoždění. Konec této disciplíny je až na konci celého turnaje ve 2h dne 19.5.

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2023 - zapojte své grafické karty !!!

Turnaj se velice rychle rozjíždí a kromě dosavadní možnosti soutěžení na CPU našich počítačů (napřklad po celou dobu turnaje na projektu YoYo - pouze podprojektech ECM a ECM P2), dnes odstartovalo pětidenní zápolení na grafických kartách.
Zvoleným projektem byl náš oblíbený PrimeGrid - konkrétně pouze podprojekt AP27. Tímto volám všechny členy týmu, kteří se pravidelně účastní soubojů v celoročním turnaji PG Challenge, ale i ty ostatní, kdo vlasní nějakou grafickou kartu, zapojte je prosím na pět dní do tohoto projektu. Nemusíte pro pomoc v turnaji udělat nic jiného, vaše body se průběžně budou automaticky přičítat k našemu týmovému výkonu na projektu.

Zatím se nám v letošním ročníku daří udržet krok s předními týmy v CPU projektech. Pomozte nám tedy k udržení na špici i v této blasti, kde jsme zatím až na dvanáctém místě!

Průběžné výsledky turnaje můžete sledovat zde =>>
Obecná diskuse o turnaji na našem fóru probíhá zde =>>

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2023 - START

Turnaj dnes ráno odstartoval. Již jsou známy tři první soutěžní projekty a jejich termíny. Seznam projektů, termíny, instrukce k doporučené týmové strategii i týmovou diskusi během turnaje najdete na našem fóru zde =>>
Veškeré informace o soutěži, o našem dřívějším působení v ní a disciplínách, naleznete v tomto článku =>> 

Užijte si všichni tento každoroční soutěžní svátek v BOINC komunitě!

Kategorie novinky:BOINC Pentathlon 2022

Po roce tu máme opět svátek všech počtářů, kteří milují adrenalin a rádi si pořádně v našich distribuovaných výpočtech zasoutěží. Veškeré informace o soutěži, o našem dřívějším působení v ní, o soutěžních projektech a termínech, kdy se na nich bude soutěžit, naleznete v tomto článku =>> 
Turnaj začíná jako každý rok dne 5. 5. První soutěžní projekt (pro disciplínu Obstacle Run - Překážkový běh) byl dnes brzy ráno vyhlášen, a je jím projekt YoYo. Respektive pouze jeho dva podprojekty ECM a ECM P2. Kdo chce a umí, může již začít předpočítávat. Kdo neví jak, rádi poradíme na týmovém fóru zde: https://forum.czechnationalteam.cz/viewtopic.php?t=8743
Jinak se do něj můžete vrnout hned od 5.5. od 02:00:00 našeho času. Klidně jej můžete pustit již ve čtvrtek večer, jelikož zpracování jednotek trvá několik hodin, než se vám odešlou výsledky.

Přeji vám mnoho napětí v soutěžních disciplínách a týmu aby navázal na úspěchy z minulých ročníků.

Kategorie novinky:Turnaj PrimeGrid 2023 - duben - třetí kolo

Ve třetím kole turnaje budeme 7 dní soupeřit na podprojektu Prime Sierpinski Problem LLR (PSP). Aplikace je dostupná pouze pro CPU.

Termín startu tohoto soutěžního kola je v neděli 16.4. v 18:00h, končit budeme 23.4. opět v 18:00h našeho času.

Podrobnosti k soutěži najdete na našem fóru ==>>
Pro větší nadšence do turnaje doporučuji jako vždy téma o testování nejlepšího nastavení aktuální soutěžní aplikace  ==>>

Po prvních dvou kolech ročníku 2023 jsme na průběžném třetím místě. Pokusme se společně toto místo pojistit, případně se pokusit o jeho vylepšení !

Kategorie novinky:


Stránky

Nahoru