Jak se připojit k našemu týmu na některém z DC projektů

Tento návod popisuje připojení k našemu týmu na projektech systému BOINC, ale také samostatných projektech Folding@home, distributed.net, GIMPS, Fold It a českém Wieferich@Home.

Projekty systému BOINC

Připojení k našemu týmu se musí provést na každém projektu zvlášť a to přímo na stránkách daného projektu. Já jsem pro názornost použil popis přihlášení k našemu týmu na Seti@Home, ale obdobné je to i u ostatních BOINC projektů. Kompletní seznam projektů pod systémem BOINC, naleznete například v sekci projekty na našem webu

Na hlavní stránce projektu klikněte na "Váš účet" (případně "Your Account"), abyste se dostali k přihlášení na svůj účet.

Stačí zadat svou e-mailovou adresu a vlastní heslo, které jste použili při registraci. Pokud si heslo nepamatujete, můžete si jej na této stánce nechat zaslat na registrační mail. Stačí kliknout na "forgot password".

Po přihlášení do vašeho profilu, v něm najdete kolonku "Tým" ("Team"). Pokud už jste v některém týmu přihlášeni, zmáčkněte na tlačítko "Quit Team". Pokud již jste tak učinili, či jste ještě v žádném týmu nebyli, tak klikněte na tlačítko "Najít tým" ("find a team").

Do vyhledávacího pole, zadejte jméno našeho týmu Czech National Team a ze zemí vyberte Czech Republic. Poté zmáčkněte "Hledat" (Search).

Pokud jste zadali jméno týmu správně, tak se vám jeho jméno zobrazí ve výpise hned na prvním místě. Klikněte tedy na jeho jméno pro vstup do sekce našeho týmu.

Pod základními informacemi o týmu, naleznete tlačítko "Join this team", na které klikněte. Zobrazí se vám dotaz, zda chcete skutečně vstoupit do našeho týmu, volbu potvrdíte tlačítkem "Join team".

Pokud jste vše provedli správně a server projektu vaši změnu přijal, tak se vám jméno našeho týmu zobrazí přímo ve vašem profilu, u položky "Tým" (Team).

Folding@home

Pokud se chcete připojit k našemu týmu na tomto projektu, tak stačí do svého klienta vložit číslo našeho týmu 49658 a počítat.

distributed.net

Jděte na stránky projektu, do sekce našeho týmu.

 

Zde naleznete tlačítko "I want to join this team!", na které klikněte. Budete vyzváni k zadání přístupového jména a hesla k vašemu účtu a poté již budete přiřazeni k našemu týmu.

GIMPS

Jděte na stránky projektu.

Pokud již máte vytvořený svůj účet, tak se k němu přihlašte. V opačném případě klikněte na Create Account pro jeho vytvoření. Následně klikněte na seznam týmů a v něm si vyhledejte náš Czech National Team.

Klikněte na JOIN a pokud vše proběhne dobře, jste u nás.

Fold It

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na stránky projektu, přímo do statistiky našeho týmu.

Klikněte na Join this Group pro vstup do týmu.

Potom už jen stačí zadat své registrační jméno a heslo a měli by jste být u nás.

Wieferich@home

Po instalaci klienta projektu, jděte do obslužného nastavení.

Klikněte na kolonku Přihlášení k týmu

V seznamu již snadno naleznete jméno našeho týmu.

 

Svůj komentář na tento článek, co by mělo být opraveno, či doplněno můžete napsat do této sekce na našem týmovém fóru. Téma s komentářem k tomu konkrétnímu článku, by mělo nést stejný název, jako článek na webu.


Nahoru